Print

Tugi > Korduma kippuvad küsimused


K1: Kust tuleb seadme suur jõud võrdlemisi väikseste mõõtmete juures?

V1: Tõepoolest, väikeste mõõtmete juures on tööorganil väga suur purustusjõud - vajadusel kuni 100 t. Seadme purustusjõud saavutatakse suurendatud, vajadusel kuni 1250baarise õlisurve abil.

K2: Üks seadme ühendusmehhanism töötab kõikide masinate puhul?

V2: Ei. Masinad on mõnevõrra erinevad ning seetõttu on meil võib-olla vaja ühendusmehhanismi kohandada sinu masinale vastavaks. Mehhanism ise koosneb adapterist (mehaaniline, hüdrauliline ja elektroniline 12V või 24V adapter). Meil on vaja teada teie masina mudelit, väljalaske aastat, elektri pinget, hüdraulikapumba survet ja tootlikkust, kopa käänamismehhanismi ehitust, et saaksime luua sobiva adapteri.
K3: Hooldus ja selle hind?

V3: Seade ise on väga töökindel ja tõenäosus mis tahes detaili purunemiseks või üldiseks töö häireteks on minimaalne. Seade on samuti ilma mainimisväärse hoolduskuludeta.

Kui seade on igapäevases kasutuses, siis palun määri enne iga tööpäeva algust niplite kaudu:

· peakorpuse kahe võlli laagreid;
· peakorpuse pööramise silindri otstes olevaid laagreid;
· pöörleva korpuse haaratsi pööramise silindri otstes olevaid laagreid;
· kõrgsurve silindri otstes olevaid laagreid;
· haaratsi kahe võlli laagreid ning kontrolli ja vajadusel kinnita kõik poldid ja kruvid.

Sellekohane informatsioon on ka konkreetse toote kasutusjuhendiga kaasas.

K4: Kõige tõenäolisem probleem, mis võib ekspluatatsioonil tekkida?

V4: Kõige tõenäolisem oleks situatsioon, kus kasutaja lõhub mehaaniliselt seadme vooliku kokkupuutel eriti  teravate ja tugevate materjalidega (näiteks betooni armatuur). Selliseid olukordi saab muidugi vältida hoole ja kogemustega.

Lõhutud voolikuid saab soetada kõigist hästivarustatud hüdraulikaseadmete poodidest üle maailma või meilt tellida. Voolikute asendamine on väga lihtne ja ei vaja mingisuguseid erilisi oskusi.

Mainimisväärt on ka iseenesest väga haruldane situatsioon, kui haarats haarab betoonkonstruktsiooni, milles ühes ääres on metallarmatuur ning teises pehme betoon. Sellise materjali purustamisel ei pääse armatuuri poolne haaratsi pool kokkupressimisel liikuma teise haaratsi otsa poole. Sellest tulenevalt paindub kogu haaratsi käsi metallarmatuuri poole ning tekib oht haaratsit pöörava silindri vigastamiseks. Olukorra vältimiseks on soovitav jätta silindritele äärmistes lahtu-kinni asendites natuke liikumisruumi. Vastav õpetus on kasutusjuhendis.

K5: Millised on mudelite 300 ja 500 haaratsite üldised tehnilised näitajad?

V5:
  DeCrab 300 DeCrab 500
Haaratsi ulatus (mm) 300 500
Tarbitav hüdrauliline rõhk (bar) 150-200 150-200
Tarbitav õli voolu hulk, (l/min) 40-60 60-90
Elektriühendused 12 V, 5 A 12 V, 5 A
Purustusjõud haaratsi otstel kuni (kN) 800-1000 800-1000
Kaal ca (kg) 350 600

Märkus: Seadet on sõltuvalt tellija soovist võimalik tarnida nii 12 V kui 24 V pingega sõltuvalt töömasina pingest.

Märkus2: Purustusjõud haaratsi otstel sõltub väga palju töömasina enda õlisurvest. Kui on vana, viletsa õlipumba/õlisurvega masin, siis on meie seadme õlisurve ka väiksem ja sellest tulenevalt purustusjõud väiksem. Tabelis viidatud maksimaalse purustusjõudu saavutamiseks on vaja tehniliselt väga heas korras või uut töömasinat.
K6: Seade ise ei tekita töötamisel lisamüra?

V6: Kuna lammutusseade ise oma hüdraulilise ajami ehituspõhimõtte tõttu ei tee töötamisel müra, siis täidab ta muu seas ka kõiki Euroopa Liidu müradirektiivi 2000/14/EC nõudeid. Müra tekitab ainult töömasina enda hääl ja lammutamisel detailide kukkumise heli.Majanduslikult on väga ebaefektiivne, kui tööd teeb piiratud jõuga ning jalameestest meeskond?

Masinad on mõeldud töö tegemiseks. Efektiivne masin vähendab märgatavalt vajaminevat personali ja ajakulu. Hakka korralikult säästma!

Tundub huvitav? Uuri lähemalt!

Lammutus- ja saneerimistööd on kõrge riskiga, eriti siseruumides?

Riske saab tunduvalt vähendada, kui töö saab tehtud robootika abil ning seda juhib tööline eemalt kabiinist. Kaitse oma töötajaid!

Tundub huvitav? Uuri lähemalt!

Suurte lammutusseadmete ümberpaigutamine eri asukohtade vahel on kallis ja võtab kaua aega?

Õigupoolest võivad võimsad lammutusseadmed olla meeldivalt väikeste mõõtmetega, transporditavad näiteks sõiduauto järelkäruga ning paigaldatavad minutitega. Hakka mobiilseks!

Tundub huvitav? Uuri lähemalt!

Kitsastes tingimustes suurt jõudu nõudvaid töid ei ole võimalik teha, sest seadmed ei pääse ligi?

Väiksemad ehitusel kasutatavad masinad küll võivad sellistesse kohtadesse mahtuda, aga neil ei ole sobivat varustust. Muretse varustus ja muuda tööd teostatavaks!

Tundub huvitav? Uuri lähemalt!

Mõni töö on piiratud müra, tolmu ning vibratsiooni ettekirjutuste tõttu ning seepärast keeruline teostada?

Lammutus- ja saneerimistöid on võimalik teha kooskõlas rangete lärmi, tolmu ja vibratsiooni piirangutega. Vajad lihtsalt asjakohast varustust!

Tundub huvitav? Uuri lähemalt!

Privaat Disain